Indie Group

Sinds 1992

Indie Group is begin jaren '90 opgericht in Kortrijk en behoort tot de eerste generatie webbedrijven. Vandaag staat Indie Group stevig op de kaart als expert in online ondernemen. We ontwikkelen samen met klanten hun online plannen, bouwen websites en webshops en zorgen voor succes via online marketing. Daarnaast heeft Indie Group een inspirerende rol voor klanten en niet-klanten; u blijft op de hoogte over de nieuwste trends via ons magazine, movies, nieuwsbrieven, blog en seminars.

Ondertussen is Indie Group goed vertegenwoordigd in België en Nederland, met aanwezigheid in Kortrijk, Antwerpen en Eindhoven.

Visie en Missie

Online ondernemen biedt kansen voor alle organisaties; starters, kmo's, non-profits en multinationals. Online verkoop, je merk versterken en operationele optimalisaties zijn mogelijk door slimme inzet van technologie. Om deze mogelijkheden goed te benutten, zijn diverse expertises nodig: strategie, technologie en online marketing. Indie Group heeft deze drie expertises uitgewerkt in haar dienstverlening onder de noemers Plan, Build en Boost. Dankzij deze combinatie van diensten zijn wij een volwaardige partner voor je online onderneming. Indie Group werkt niet vóór klanten, maar mét klanten. We willen de business van de klant begrijpen en samen toegevoegde waarde creëren voor hun organisatie. Samen denken, samen uitvoeren en samen groeien.

Waarden

Inspiratie - Klanten inspireren om de mogelijkheden van online volop te benutten.
Waarde creatie - Waarde creëren voor onze klanten en samen groeien.
Oplossingsgericht - Get stuff done! Als je een fout ziet, los je die op.
 

Ons team

Wim
Wim
Wim
Project Manager
wim@indiegroup.be
Tom
Designer
tom@indiegroup.be
Tjerk
Developer
tjerk@indiegroup.be
Simon
Simon
Simon
Sales Executive
simon@indiegroup.be
Indie Group
Indie Group
Robrecht
Developer
robrecht@indiegroup.be
Piet
Project manager
piet@indiegroup.be
Mihai
Mihai
Mihai
Developer
mihai@indiegroup.be
Michel
Developer
michel@indiegroup.be
Marièlle
Boekhouder
administratie@indiegroup.be
Indie Group
Indie Group
Maarten
Project Manager
maarten@indiegroup.be
Lorenzo
Online Marketing Consultant
lorenzo@indiegroup.be
Laurens
Laurens
Laurens
Online Marketing Consultant
laurens@indiegroup.be
Kristof
Developer
kristof@indiegroup.be
Kenneth
Kenneth
Kenneth
Developer
kenneth@indiegroup.be
Jonas
Jonas
Jonas
Online Marketing Consultant
jonas.pattyn@indiegroup.be
Jens
Developer
jens@indiegroup.be
Gert Moerman
Gert Moerman
Gert
Business Developer
gert@indiegroup.be
Erik Gos
Erik Gos
Erik
Developer
erik@indiegroup.be
Dries
Account manager
dries@indiegroup.be
Dominique
Managing partner
dominique@indiegroup.be
David
David
David
Developer
david@indiegroup.be
Daphné
Daphné
Online Marketing Consultant
daphne@indiegroup.be
Clemens
Clemens
Clemens
Technical Project Manager
clemens@indiegroup.be
Alexandru
Developer
alexandru@indiegroup.be